OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Czynniki decydujące o pozycji strony WWW

 
 >>Zobacz wszystkie artykuły<<
 • Co decyduje o pozycji strony,
 • Dlaczego strona  jest wyżej niż moja,
 • Jakie czynniki wpływają na pozycje strony
 
Do kluczowych czynników, od których zależy pozycja strony WWW w wyszukiwarce należą:
 
Treść witryny
Ważne jest, by na naszej stronie pojawiło się jak najwięcej informacji na konkretny temat, ściśle powiązany z z frazami na które chcemy zajmować jak najwyższe pozycje. Blog, artykuły, ciekawostki, ogłoszenia, komentarze to treść, dzięki której witryna generuje wysokie pozycje.
 
Jakość linków
 Wyszukiwarki zwracają szczególną uwagę na siłę danego linku, dlatego tak istotne jest by ilość i jakość odwołań do strony pierwotnej była wysoka. W praktyce oznacza to zdobywanie linków ze stron, do których odwołuje się znacząca ilość innych stron, dzięki czemu nasza pozycja w wyszukiwarkach ma realne szanse się poprawić.
 
Ilość linków
Najbardziej wartościowe strony WWW, chętnie przeglądane przez internautów, powinny znaleźć się na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Przede wszystkim są to takie, o których dużo się "pisze" i "cytuje". Jeżeli daną stronę poleca się na innych stronach umieszczając na nich odsyłacz (link) do tej strony, oznacza to, że jest ona wartościowa. Wyszukiwarki, wnikliwie przeglądając strony internetowe obserwuje m.in. odwołania do innych stron. Skoro do danej strony prowadzi duża ilość odwołań (linków) to znaczy, że ta strona jest wartościowa dla użytkowników wyszukiwarki i strona wyświetla się na wysokich pozycjach .
 
Wiek i nazwa domeny 
musimy brać pod uwagę tego typu czynniki przed planowaniem strategii rozwoju naszej strony WWW. Równie istotna jest nazwa naszej domeny. Im bliżej powiązana z tematem i słowem kluczowym, tym większa szansa na wysokie pozycje.
 
Oto główne czynniki decydujące i pozycji strony naszego obiektu w wyszukiwarkach.
 
Na poniższej infografice przedstawiamy zestawienie wszystkich czynników odpowiadających za wyższą lub niższą pozycje strony naszego obiektu w wyszukiwarkach.
 
>>kliknij na grafikę aby powiększyć<<
Czynniki decydujące o pozycji strony www
>>Przeczytaj o obiektach noclegowych w sieciach społecznościowych<<
 
 
c\ynniki negatywnie wpływające na pozycję strony www.
wróć

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.