OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Mapy Google - pozycjonowanie do Top 1

 

Mapy Google to internetowa usługa pozwalająca na sprawdzenie dokładnej lokalizacji wybranego obiektu oraz ustalenie trasy dojazdu. Do niedawna przykładano małą wagę do promocji hoteli w mapach, jednak ostatnio stworzyły się ku temu poważne możliwości.
 
Obecnie, kiedy użytkownik internetu wpisze w wyszukiwarce Google np. "apartamenty Białka Tatrzańska" na pierwszej stronie wyszukiwania pokażą się nie tylko najwyżej pozycjonowane strony. Coraz częściej znajdą się tam jeszcze dwa elementy. 
 
Mapy Google w wyszukiwarce
 
Pierwszy z nich, to mapka Google wyświetlająca się po prawej stronie. Są na niej zaznaczone obiekty spełniające kryteria wyszukiwania (w tym przypadku apartamenty) w określonej miejscowości (np. w Białce Tatrzańskiej). Oczywiście pokazane są tylko te apartamenty, które zostały dodane. Użytkownik może więc od razu kliknąć w mapę i sprawdzić, jakie obiekty znajdują się w najbardziej dogodnej dla niego lokalizacji. Oprócz tego, przy przewijaniu wyników wyszukiwania, mapka nie znika, lecz również się przesuwa. Co istotne, zasłania reklamy AdWords znajdujące się z prawej strony. To sprawia, że reklamy te są mniej widoczne. Jednocześnie, jeśli obiekt jest promowany w Adwords i w mapach jednocześnie, na wyświetlanej w wyszukiwarce mapie pozycja danego hotelu będzie zaznaczona innym kolorem niż pozostałe, co pozwala na dodatkowe wyróżnienie.
 
wyniki z map google
 
Drugim elementem znajdującym się na pierwszej stronie wyszukiwania, jest lista kilku obiektów dodanych do map Google, które znajdują się między wynikami wyszukiwania. Czasem są umieszczone dopiero po 4-5 wynikach, lecz w niektórych kombinacjach (rodzaj obiektu + miasto), wyniki z mapy są przed wszystkimi wynikami wyszukiwania. To oznacza, że nawet najlepiej pozycjonowane strony mogą być poniżej tych, które mają najwyższe pozycje w mapach. Jest to więc wyjątkowy potencjał do wykorzystania. 
 
Kolejna kwestia dotyczy momentu, kiedy użytkownik wejdzie już w mapy Google lub od razu w nich wyszukuje hotelu. Na mapie zaznaczone są dodane obiekty. Oprócz tego po lewej stronie znajduje się ich lista. Nie trzeba chyba dodawać, że strony internetowe obiektów znajdujących się na górze listy są znacznie częściej odwiedzane, co zwiększa możliwości pozyskania klientów. Lista pokazuje: nazwę hotelu, jego adres i telefon kontaktowy, link do strony firmowej oraz link do komentarzy znajdujących się w profilu w Google+. Ta ostatnia rzecz - link do G+, pokazuje na wysoki stopień integracji poszczególnych elementów Google, co jest również znakiem, że warto prowadzić kompleksowe działania promocyjne. 
 
Mapy Google wyniki
 
Pozycjonowanie hotelu w mapach Google staje się skutecznym narzędziem, szczególnie w świetle zmian zachodzących w ostatnim czasie w sposobach promocji hoteli w internecie. Dodatkowo, jest to działanie należące do najtańszych. Z tych względów warto zainteresować się usługą.
 
Tak wyglądają statystyki dla strony pozycjonowanej w mapach Google- widać wyraźny wzrost liczby wyświetleń i odwiedzin.
 
statystyki pozycjonowania w mapach Google
 
Jeśli są Państwo zainteresowani pozycjonowaniem w mapach, oferujemy taką usługę naszym Klientom.
 
wróć

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.