OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Gdańsku

 

Atrakcje Gdańska

 

Godnym uwagi miejscem Gdańska jest przepiękna Wyspa Sobieszewska, która jako jedyna w naszym kraju powstała w wyniku działalności człowieka. Znajdziemy tam ogromną rozmaitość siedlisk. Turyści mogą podziwiać tam wydmy, łąki, plaże nadmorskie, stawy, jeziora przymorskie, rozległe trzcinowiska, kanały, bory sosnowe i las mieszany. Jest to magiczne miejsce, które posiada specyficzną florę i faunę. Prawdziwy raj dla miłośników przyrody.

Goszcząc w Gdańsku nie sposób nie zwrócić uwagi na Park Oliwski oraz Katedrę Oliwską. Jest to wyjątkowo piękny zespół zabytkowy umiejscowiony pomiędzy ulicami Opata J.Rybińskiego, al. Grunwaldzką, ul. Opacką, ul. Cystersów. W Parku Oliwskim znajdują się trzy stawy parkowe, dwa baseny ogrodowe, zaś przed Pałacem Opatów fontanna. To właściwe miejsce na przyjemny odpoczynek na łonie natury. W parku tym znajdziemy rzeźbę z popiersiem Adama Mickiewicza oraz godną uwagi galerię rzeźby plenerowej. Miłośników sztuki zapraszamy do Pałacu Opatów. Jest to rokokowa budowlą powstała w XVII wieku. Ten murowany budynek, z wysuniętym ryzalitem i szczytnicą od strony wschodniej zachwyca swoim pięknem. W pałacu tym znajduje się obecnie Oddział Sztuki Współczesnej Muzeum Narodowego, w którym podziwiać możemy malarstwo współczesne. Godną uwagi jest niewątpliwie odrestaurowana Sala Muzyczna, ozdobiona rokokowymi sztukateriami, z motywami roślinnymi, architektonicznymi i muzycznymi. Wszystko to ma formę instrumentów muzycznych. W Gdańsku-Oliwie znajduje się jeden z największych w naszym kraju ogrodów zoologicznych. To jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc rekreacyjnych na Wybrzeżu. W ogrodzie tym znajdziemy zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. Miłośnicy sportów wodnych przyjeżdżający do Gdańska chętnie korzystają z Zatoki Gdańskiej lub Opływu Motławy. Jest to idealne miejsce na piesze i rowerowe wędrówki jak i wędkowanie. Do Gdańska warto pojechać w celu obejrzenia nowego stadionu PGE Arena, którego głównym użytkownikiem jest klub piłkarski Lechia Gdańsk. W mieście znajdziemy wiele ośrodków kulturalnych, takich, jak muzea, teatry, kina, a także Opera i filharmonia. Gdańsk to bardzo ważny ośrodek chóralny. W mieście tym odbywa się bardzo popularny Festiwal Szekspirowski oraz Jarmark Dominikański. Turyści mogą skorzystać z usług statków białej floty, którymi można popłynąć na Westerplatte i do Gdyni.

Zapraszamy więc do Gdańska, w którym nie sposób się nudzić.

noclegi Gdańsk 

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.