OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Gdyni

 

Atrakcje w Gdyni

  Goszcząc w Gdyni warto zajrzeć do Akwarium Gdyńskiego, które jest częścią Morskiego Instytutu Rybackiego- Państwowego Instytutu Badawczego. Otoczone z trzech stron morzem Akwarium Gdyńskie, urzeka swoim pięknem. Możemy w nim podziwiać ponad 160 zwierząt wodnych, z czego wiele należy do tych z dalekich zakątków świata. Znajdująca się tam rafa koralowa – ryby rafowe, bezkręgowce morskie, rozgwiazdy – to wszystko warto zobaczyć. Akwarium to jest miejscem idealnym dla miłośników świata zoologicznego.

  W Gdyni nie brakuje również atrakcji dla miłośników sztuki. Warto wstąpić do znajdującego się w tym mieście Muzeum Baśni Kaszubskiej, w którym znajdziemy ekspozycję dawnych sprzętów pochodzących z kaszubskiej wsi. Poza oglądaniem ekspozycji, będziemy mieć przyjemność posłuchać niezwykłych opowieści o tradycjach kaszubskich. Kolejnym muzeum, na które warto zwrócić uwagę jest Muzeum Inkluzji w Bursztynie, które mimo młodego wieku jest bardzo efektownym muzeum w Trójmieście. Znajduje się ono w budynku Wydziału Biologii, Geografii i Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Znajdziemy w nim ciekawe ekspozycje bryłek bursztynowych.

  Godnym zwiedzenia jest Trójmiejski Park Rezerwatowy, na terenie którego w granicach administracyjnych Gdyni znajdują się dwa rezerwaty przyrody i kilkanaście pomników przyrody. Jest to idealne miejsce dla badań przyrodniczych. Wielu turystów, którzy przyjechali do Gdyni zagląda do Domku Abrahama, który jest filią Muzeum Miasta Gdyni. W muzeum tym zobaczymy wystawę przedstawiającą miasto przełomu XIX i XX. Dzięki ekspozycji zaaranżowanych tam warsztatów przybliżona zostaje nam specyfika powyższych rzemiosł. Przykładem może być czynny warsztat tkacki, który uatrakcyjnią cały Domek Abrahama. Warto przejść się Kamienną Górą, która jest najmniejszą, ale jednocześnie najbardziej luksusową dzielnicą Gdyni zamieszkiwaną przez znane osobowości, w tym znanych artystów.

  Kamienna góra ma ponad 50 metrów wysokości. Jest idealnym miejscem widokowym na miasto, port i morze. Z Kamiennej Góry rozciąga się piękny widok na Półwysep Helski. W centralnym punkcie góry umiejscowiony jest pomnik Henryka Sienkiewicza. Przy Bulwarze Nadmorskim znajduje się Muzeum Marynarki Wojennej. To miejsce, w którym można zapoznać się się z morskim sprzętem bojowym, którego używano od XVII wieku aż po II wojnę światową. Wśród bogatej ekspozycji można zobaczyć helikoptery, armaty czy myśliwce szturmowe.

  Goszcząc w Gdyni należałoby zobaczyć najstarszą jej budowlę, którą jest Kościół św. Michała Archanioła pochodzący z początku XIII wieku. Świątynia ta otoczona jest cmentarzem oraz zbudowaniami pochodzącymi z przełomu XIX wieku. W mieście tym znajduje się godny uwagi pensjonat zwany Willą Lubicz. Ten pochodzący z lat 30-tych XX wieku budynek został zbudowany przez kapitana żeglugi wiejskiej Zaleskiego. W Gdyni odbywa się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który cieszy się wielkim zainteresowaniem. Jak widać, Gdynia jest miastem godnym zwiedzenia, do czego serdecznie zachęcamy.

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.