OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Krynicy Morskiej

 

Atrakcje w Krynicy Morskiej

Goszcząc w Krynicy Morskiej na pewno uwagę naszą przykuje stara zabudowa miasta, pochodzącą z początku XX wieku. W jej skład wchodzi zespół zabytkowych willi i pensjonatów. Na uwagę zasługuje również latarnia morska, która jest jedną z niewielu na Wybrzeżu, która została udostępniona zwiedzającym. Wielu turystów, którzy przybyli do tego miasta wybiera się na wycieczkę statkiem do Fromborka, Elbląga, drogą lądową do Gdańska, Malborka oraz Rezerwatu Kormoranów w Kątach Rybackich. Tak wycieczka jest wyjątkową atrakcją pobytu w Krynicy. Atrakcją Krynicy jest port rybacki, który znajdziemy na wodach Zatoki Gdańskiej a zwłaszcza przystań żeglugi turystycznej znajdująca się od strony Zalewu Wiślanego w pobliżu mola. To idealne miejsce na relaks na łonie natury. Z portu tego kursują statki do Elbląga, Fromborka i Kaliningradu. Wielkim zainteresowaniem cieszą się również krótsze rejsy statkiem lub wodolotem po Zalewie Wiślanym. Chcąc podziwiać piękną panoramę Zalewu Wiślanego i Wysoczyzny Elbląskiej warto udać się na bardzo popularny w Krynicy Morskiej punkt widokowy jakim jest Skarpa. Sporym zainteresowaniem cieszy się również tak zwany Wielbłądzi Grab, z którego zobaczyć możemy zarówno wody morskie, jak i zalewowe. Wielbłądzi Garb zlokalizowany jest na północno - wschodnim krańcu Krynicy. To ulubione miejsce wypoczynkowe wielu turystów. Niespełna 1 km na południe od drogi między Przebrnem a Krynicą Morską znajduje się godny zainteresowania Rezerwat przyrody „Buki Mierzei Wiślanej”, którego największym skarbem jest drzewostan stworzony z 200-letnich buków. W tym siedmiohektarowym rezerwacie znajdziemy również świerki pospolite, dęby szypułkowe, sosny zwyczajne i brzozy brodawkowate. Specyfika Krynicy polega na tym, że mimo tego, iż Krynica Morska jest jednym z najmniejszym miasteczek Polski, każdy turysta znajdzie tam ulubioną formę wypoczynku. Miasto posiada wypożyczalnie sprzętu wodnego, co jest atrakcją dla miłośników aktywnego wypoczynku. Piaszczyste plaże i rezerwaty przyrody to z kolei miejsce dla potrzebujących spokojnego odpoczynku. Warto więc wybrać się do Krynicy, która stała się ucieleśnieniem marzeń wielu turystów.

noclegi Krynica Morska

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.