OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Krynicy Zdrój

 

Krynica Zdrój

 

Krynica Zdrój dzięki wodom mineralnym w Beskidzie Sądeckim oraz łagodnemu klimatowi uzyskała status zdroju. W Krynicy Zdroju jest wiele XIX wiecznych budynków. Przykładem może być Willa Romanówka z muzeum poświęconym Nikiforowi.

Krynica Zdrój

Jednym z najpiękniejszych miejsc w Krynicy Zdroju stary Dom Zdrojowy, który przypomina pałac w stylu neorenesansu. Znajduje się w pobliżu Głównej Pijalni Wód, w której mieści się ogród zimowy i sala koncertowa. Dom Zdrojowy jest cudownie zaprojektowany i pomysłowo urządzony. Jest to godne zainteresowania miejsce uzdrowiskowe, w którym znajdują się bazy zabiegowe obejmujące hydroterapię oraz salę gimnastyczną. Kolejnym bardzo atrakcyjnym zabytkiem w Krynicy jest Pijalnia Główna, w której możemy się napić wody mineralnej. Bogata oferta pijalni głównej pozwala nam na znakomity wybór wody z dowolnego źródła. Pijalnia Główna jest również świetnym miejscem doskonałego wypoczynku i spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych. W Krynicy Zdroju znajduje się również wiele kościołów: katolickich, ewangelickich oraz prawosławnych. W tym jakże pięknym mieście możemy znaleźć wiele wspólnot wyznaniowych. Wszystkie wspólnoty w Krynicy akceptują się, dlatego nie ma żadnych sporów religijnych. Ale samą wiara Krynica nie żyje. Goszcząc w Krynicy warto odwiedzić także Stare Łazienki Mineralne. Warto wsiąść na kolejkę liniową, która zawiezie nas na Górę Parkową, z której rozlega się wspaniały widok na Krynicę. Warto zatrzymać się na Słotwinach, gdzie znajduje się dawna łemkowska cerkiew, obecna świątynia greckokatolicka. Kompleks Narciarski Słotwiny jest najstarszym ośrodkiem narciarskim w Krynicy. Odwiedzając to miejsce, mamy do dyspozycji kolejkę krzesełkową oraz dwa wyciągi, które są oświetlone oraz dośnieżane.

W mieście tym znajdują się uzdrowiska oraz ośrodki wczasowe dla turystów. To piękne miasto słynie z wielu uzdrowisk oraz przyjaznych mieszkańców. Mieszkańcy Krynicy kochają hokej na lodzie. To właśnie w tym mieście funkcjonuje klub sportowy KTH Krynica. Zespół z Krynicy bardzo zasłużył się dla polskiego hokeja. I to właśnie w tym cudownym mieście często rozgrywa swoje mecze Polska reprezentacja hokeja na lodzie. Krynica Zdrój słynie również z saneczkarstwa. W tym mieście często odbywają się zawody saneczkarskie. Widać że mieszkańcy Krynicy kochają sporty zimowe. Ale nie samym sportem człowiek żyje.

W Krynicy Zdrój znajdują się interesujące obszary dla górskiej turystyki pieszej. Godnym polecenia jest niewątpliwie Szlak Czerwony – Krynica- Holica – Jaworzyna- Runek – Łabowska Hala. Szlak Czerwony jest skierowany dla turystów, którzy podejmują kilkudniową wyprawę pieszą z noclegiem w schronisku. Dla mniej wymagających turystów bardzo popularnym szlakiem jest Szlak Żółty, który prowadzi dookoła Krynicy - Deptak – Parkowa - Huzary -Jakubik - Hawrylówka - Jaworzynka – Krzyżowa – Deptak.

Decydując się na kilkudniowy pobyt w Krynicy warto wybrać się do profesjonalnych stadnin w okolicach miasta. Wielu turystów rozkoszuje urokami jazdy konnej po łąkach i lasach Beskidów. Miejsce to zachęca turystów innymi atrakcjami wśród których znajdziemy wycieczki zaprzęgami, które są najlepszym sposobem na podziwianie krajobrazów Krynicy.

Krynica Górska wyciąg narciarski

Dla lubiących adrenalinę, Krynica oferuje bardziej ekstremalne zajęcia. Turyści szukający silniejszych wrażeń mają do dyspozycji quady, samochody terenowe, spływy kajakowe czy też tor gokartowy. Wielką atrakcją Krynicy są niewątpliwie psie zaprzęgi. Ośrodki zajmujące się organizacją psich zaprzęgów do ciągnięcia sań wykorzystują husky syberyjskie, alaskańskie malamuty i husky, japońskie psy rasy akita, psy grenlandzkie czy też samojedy.

Wielu turystów, którzy goszczą w Krynicy, korzysta z bardzo popularnych tam spływów Popradem, rzeką wijącą się w malowniczych dolinach Muszyny i Żegiestowa. Spływy takie są przygotowane dla całej rodziny, jak i dla spragnionych mocniejszych wrażeń. Pomocy i gwarancji bezpieczeństwa udzielą nam wykwalifikowani instruktorzy.

Warto więc udać się do tego magicznego miejsca, które słynie ze szczególnego klimatu i niezwykłych krajobrazów.

 

Krynica Zdrój noclegi

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.