OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Tylmanowej

 

Tylmanowa

 

Niezwykle malownicza wioska w powiecie nowotarskim jaką jest Tylmanowa jest godna zwiedzenia. Ta, rozciągnięta w dolinie Dunajca, miejscowość przyciąga turystów jadących do Nowego Targu, Krościenka czy Nowego Sącza. Wielu z nich robi sobie przerwę w podróży i zatrzymuje się właśnie w Tylmanowej.

Zatrzymując się w Tylmanowej warto skupić uwagę na rezerwat krajobrazowy Kłodne nad Dunajcem, który obejmuje  fragment przełomu Dunajca pomiędzy pasmem Radziejowej a masywem Lubania. Znajdziemy tam duże płaty trzcinnika leśnego, starca Fuchsa i wielu gatunków mchów. Godnymi uwagi są również geofity, czyli rośliny leśne, które zakwitają i owocują wczesną wiosną.

W Tylmanowej znajdziemy drewniany kościół pw. św. Mikołaja, który jest najstarszym zabytkiem tej miejscowości. Ta, pochodząca z XVI wieku świątynia z gontowym pokryciem dachowym i dzwonnicą spłonęła w XVIII wieku. Szybko ją jednak odbudowano, i do dziś funkcjonuje jako budowla jednonawowa z barkowym ołtarzem z obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej oraz dwoma ołtarzami bocznymi w tym samym stylu.

Do Tylmanowej przyjeżdża wielu turystów, którzy zatrzymują się w znajdującym się tam ośrodku wypoczynkowym. Miejscowość posiada także kilka kwater prywatnych przeznaczonych dla turystów. Z noclegiem w Tylmanowej nie powinno być więc problemu.

Zapraszamy do Tylmanowej, która o każdej porze roku jest piękna.

 

noclegi w Tylmanowej

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.