OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Skuteczna reklama obiektów noclegowych

 >>Zobacz wszystkie artykuły<<

Skuteczny marketing hotelu
 
Jesli prowadzisz hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy lub inny obiekt noclegowy, z pewnością interesuje Cię kwestia efektywnej promocji. Jedynie przy najmniejszych obiektach możesz polegać wyłącznie na przyjazdach stałych gości lub ich rekomendacjach udzielanych rodzinom i znajomym. W innych przypadkach - nawet w ścisłym sezonie turystycznym - aby uzyskać pełne lub większościowe obłożenie, warto zastanowić się nad odpowiednimi działaniami promocyjnymi. Oczywiście sposobów jest dużo.
 
Możesz wybrać reklamę w czasopismach branżowych, umowy z biurami podróży, reklamę na billboardach czy ulotki. Każda z tych metod może być skuteczna, jednak od razu wiąże sie albo z bezpośrednimi wysokimi kosztami reklamy, albo ze zmniejszeniem zarobków na korzyść marży pośrednika. Właśnie dlatego większość reklamy przenosi się do internetu, będącego obecnie najsilniejszym medium a, co za tym idzie - potężnym narzędziem marketingowym.
 
Co sprawia, że opłaca się reklamować hotele w internecie?
 
Internet jest obecnie podstawowym sposobem docierania do informacji. Zdecydowanie łatwiej jest wpisać kilka słów w okienko wyszukiwarki - np. "hotele i pensjonaty" lub "hotele i noclegi", niż przeglądać czasopisma branżowe lub magazyny ogłoszeniowe. Co więcej, obecne trendy pokazują, że coraz więcej osób rezygnuje z usług biur podróży przy organizacji wyjazdów. Możliwość rezerwacji miejsca w srodkach transportu i miejsca noclegowego przez internet daje użytkownikowi duże możliwości i obniża koszty, omijając marżę pośredników. Co ważne - jeśli gość kontaktuje się bezpośrednio z Twoim obiektem - Ty również oszczędzasz. Dodatkowo, zdecydowanie łatwiej jest zaprezentować obiekt, posiadajac niemal nieograniczoną przestrzeń na materiały promocyjne - reklamując się w internecie można umieścić nie tylko tekstowy opis i mapy lokalizacyjne, ale również zdjęcia i filmy przedstawiajace wygląd i standard budynku oraz pokoi. Takie przedstawienie jest bardzo ważnym aspektem ułatwiajacym potencjalnym gościom wybór akurat Twojego obiektu.
 
Jakie są sposoby promocji hoteli w internecie?
 
Reklamując się w internecie, masz wiele możliwości. Podstawową jest stworzenie strony www hotelu, przedstawiającej Twoją ofertę. Serwis,  choć oczywiście stanowi Twoją wizytówkę, wiąże się z kosztami budowy i utrzymania strony oraz z dalszymi kosztami pozycjonowania. Innym sposobem jest wysyłanie mailingów do listy adresowej - tu jednak powstaje kwestia konieczności wyłonienia ścisłej grupy odbiorców, która moze być zainteresowana Twoim hotelem czy ośrodkiem. Możesz również zamówić reklamę graficzną lub kontekstową na innych, popularnych serwisach, co jednak ponownie wiąże się z kosztami. Jak promować Twój hotel taniej? To proste - dodaj go do bazy noclegów.
 
 
Dlaczego warto dodać obiekt bazy noclegów?
 
Dobra baza hoteli umożliwia użytkownikom łatwe wyszukiwanie miejsc noclegowych pod względem konkretnych cech. Zawężenie kryteriów (np. lokalizacji, ceny) pozwala naprawdę szybko znaleźć obiekt spełniający oczekiwania. Jest to proste i możliwe do wykonania z domu - dlatego liczba osób korzystających z baz noclegów dynamicznie rośnie. Dzięki temu prezentacja Twojego obiektu łatwiej dotrze do większej ilości zainteresowanych osób. Serwis udostępniający możliwość dodawania wizytówek obiektów sam płaci za swoje utrzymanie, rozwój, reklamę i pozycjonowanie - to właścicielowi serwisu zależy na tym, zeby Twój obiekt był widoczny w sieci.
 
Szczególnie atrakcyjną możliwością jest darmowa baza noclegów. Dlaczego? Ponieważ możesz uzyskać zupełnie darmową reklamę w popularnym miejscu - co więcej, miejscu, w które docierają wyłącznie ludzie poszukujący noclegów w konkretnych miastach - czyli Twoi potencjalni klienci. Są obiekty noclegowe, któe nie posiadają nawet swojej strony internetowej, a mimo tego pozyskują klientów z internetu - właśnie dzięki umieszczeniu ogłoszeń w bazach noclegów. Robiąc to za darmo korzystają podwójnie - nie wydają pieniędzy na reklamę i zyskują nowych gości. Możesz zrobić dokładnie to samo, dlatego już teraz zarejestruj się za darmo i ciesz się większą ilością nocujacych w Twoim hotelu lub pensjonacie osób.
 
Dlaczego warto zadbać o szczegółowy opis obiektu?
 
Umieszczona w serwisie nocleginaplus.pl prezentacja Twojego obiektu jest Twoją wizytówką, do której może dotrzeć wiele osób zainteresowanych noclegami. A wiadomo dokładnie - dobra wizytówk zachęca do skorzystania z usług, a słaba - wręcz przeciwnie. 
 
Dodatkowo użytkownicy serwisu wyszukują na podstawie określonych kryteriów - zadbaj więc o to, by było im łatwiej znaleźć dokładnie to czego oczekują. Wypełniając spokojnie i dokładnie pola formularza przekażesz potencjalnym gościom informacje - a to pozytywnie wpływa na wybór. Zwróć też uwagę, by Twój opis był poprawny i w pełni odpowiadał stanowi faktycznemu. 
 
Dodając do oferty zdjęcia, zwiększysz jej atrakcyjność - turyści chcą obejrzeć wygląd zewnętrzny i wygląd przykładowego oferownego przez Ciebie pokoju zanim podejmą decyzję - dlatego oferta z kiepskimi zdjęciami lub bez nich może zostać pominięta - podobnie jak oferta z nierzetelnym opisem.
 
Stwórz solidnie swoją profesjonalną wizytówkę już teraz - to naprawdę przysłuży się Twojej działalności.
 
wróć

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.