OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Sromowcach Niżnych

 

Sromowce Niżne

 

Sromowce Niżne są wioską położoną w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Ta malownicza wioska położona w Pieninach, w dolinie Dunajca, przyciąga tłumy turystów.

Sromowce Niżne to miejscowość z dobrze rozwiniętą bazą noclegową. Znajdziemy tam kwatery prywatne, w których możemy spędzić noc.

Z miejscowości tej jest blisko do uwielbianych przez turystów Trzech Koron czy Góry Zamkowej.

Atrakcje w Sromowcach- kładka na Słowacje

Goszcząc w tej wiosce warto odwiedzić znajdujący się tam Kościół pw. św. Katarzyny pochodzący z początku XVI wieku. Świątynia ta jest jednonawowym kościołem z trójbocznym prezbiterium. Kościół ten posiada w swoim wnętrzu tryptyk gotycki pochodzący z XIV wieku, gdzie znajduje się kopia rzeźby Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Od 2010 roku w świątyni tej mieści się galeria rzeźby i malarstwa, którą warto zobaczyć.

Wielu turystów, którzy zatrzymują się w tej malowniczej wiosce, spędza noce w schronisku PTTK Trzy Korony, które do dyspozycji gości przygotowało 50 miejsc noclegowych.

Atrakcje w Sromowcach- Trzy Korony

Sromowce Niżne posiadają swój klub sportowy LKS Trzy Korony. Od 2006 roku wioska może pochwalić się funkcjonującym tam Amfiteatrem, gdzie odbywają się liczne festyny ludowe.

Warto przyjrzeć się tej malowniczej wiosce z bliska.

 

noclegi w Sromowcach Niżnych

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.