OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Maniowach

 

Maniowy atrakcje

 

Maniowy atrakcje kościółek

 

 Maniowy to wieś powiatu nowotarskiego, leżąca w gminie Czorsztyn. Niegdyś całkowicie zalane wodą Maniowy, obecnie wcale nie przypominają tych sprzed lat.

 

 Wioska ta może pochwalić się nowoczesną architekturą z wielką bryłą kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

 

Kościół w Maniowach

 

 Do miejscowości tej zjeżdżają się miłośnicy grzybobrania oraz smakosze jagód, bowiem wioska ta sąsiaduje z ogromną ilością lasów i jezior, co zachęca do odpoczynku na łonie natury. W wiosce tej bardzo popularne jest uprawianie sportów wodnych.

 

 Maniowy posiadają swój klub sportowy Lubań Maniowy powstały w 1948 roku z inicjatywy ks. Jana Osadzińskiego, ówczesnego duszpasterza parafii.

 

Stadion Lubań Maniowy

 

 Warto wybrać się do miejscowości Maniowy, która dzięki atrakcyjnemu położeniu pomiędzy  trzema pasmami gór: Pieninami, Tatrami i Gorcami, przyciąga turystów szukających spokojnego  urlopu na łonie natury.

noclegi w Maniowach

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.