OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Chyżnem

 

Chyżne

 

Chyżne jest wioską położoną w gminie Jabłonka, w powiecie nowotarskim. Ta malownicza, małopolska miejscowość mimo tego, że nie posiada zbytnich atrakcji i zabytków, godna jest uwagi.

Z racji tego, że przez stulecia wioska ta, mimo iż była częścią Królestwa Węgier, zamieszkiwała ją ludność polska, przyciąga dzisiaj do siebie wielu miłośników historii.

W miejscowości znajdziemy drewniany kościół św. Anny. Świątynia ta pochodzi z 1900 roku. Wielkim zainteresowaniem cieszy się niewątpliwie Zajazd Chyżne, w którym znajduje się pięknie urządzona restauracja oraz całodobowy Bar Orawski. Zajazd Chyżne to dobrze prosperująca baza noclegowa. Znajduje się w nim hotel z salą bilardową i kręgielnią. Jest to miejsce wielu spotkań i konferencji, jak i spotkań towarzyskich oraz gastronomiczne miejsce turystyczne.

Goszcząc w Chyżnem, na pewno znajdziemy ciekawą rozrywkę, do czego szczerze zachęcamy.

 

noclegi w Chyżnem

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.