OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Atrakcje w Czorsztynie

 

Czorsztyn

 

Czorsztyn jest wioską gminną, położoną w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim.

Czorsztyn- zamek w Czorsztynie

Ta, położona na pograniczu Gorców i Pienin, miejscowość stanowi dobrze rozwiniętą bazę noclegową i handlową tego wyjątkowego regionu turystycznego. Częściowy rezerwat form skalnych znajduje się na Zamku w Czorsztynie, który jest zabytkiem godnym uwagi. Na te wyjątkowe ruiny zamku gotyckiego z XIV wieku warto spojrzeć, zwłaszcza że doskonale podkreślają znajdujący się tam rezerwat krajobrazowy. W Czorsztynie znajduje się kaplica z przełomu XVIII I XIX wieku. Godnym uwagi jest niewątpliwie Jezioro Czorsztyńskie, które umiejscowione jest na rzece Dunajec, w Kotlinie Nowotarskiej pomiędzy Gorcami a Pieninami.

Jezioro czorsztyńskie

Turyści, którzy przyjeżdżają w okolice Czorsztyna zafascynowani są wyraźnie wyodrębnioną, żywą kulturą lokalną. Zadziwia ich folklor góralski, który widoczny jest wszędzie, począwszy od gwary podhalańskiej a skończywszy na kuchni i rękodziele ludowym. Specyfiką tego regionu jest muzyka i taniec ludu podhalańskiego.

Warto się tam wybrać z całą rodziną.

 

noclegi w Czorsztynie

wróć

wróć do ofert w tej miejscowości

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.