OFERTY SPECJALNE

 • Wakacje

  Atrakcyjne i tanie oferty noclegów w górach, nad morzem i jeziorami, to wspaniały pomysł na wakacje!. Najlepsze oferty na tanie wakacje

 • Ze zwierzątkiem

  Masz psa lub kota? w tych obiektach będziesz mógł wypoczywać, wraz ze swoim pupilem. Kwatery i noclegi z akceptacją zwierząt

 • Mama i ja

  Oferty noclegów w obiektach z łóżeczkami dla małych dzieci, placem zabaw itp.

 • Unterkunft in Polen

  Finde eine attraktive Unterkunft in Hotel, Pension, Ferienhaus, Ferienwohnung, Appartement, Fremdenzimmer, Wellness, Sanatorium. Verbringe einen unvergesslichen Urlaub!

 • Dla seniora

  Ofery obiektów noclegowych specjalnie przygotowanych dla seniorów w atrakcyjnych miejscowosciach.Turnusy o zróżnicowanym standardzie jak i cenie.

 • SPA&Wellness

  Ośrodki odnowy biologicznej-zdrowie relaks i energia.

 • Zielona szkoła

  Obiekty, pensjonaty, ośrodki dysponujące odpowiednim zapleczem i doświadczenie w organizowaniu zielonych szkół.

 • Dla niepełnosprawnych

  Znajdziesz tutaj obiekty przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. Niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą. Warto przygotować ofertę dla tej grupy.

Program Partnerski NoclegiNaPlus.pl

27.07.2012 10:12

 

 
Zamieść w dowolnym widocznym miejscu na głównej stronie WWW swojego obiektu baner linkujący do naszego serwisu, a my docenimy to sygnując Twój obiekt ikonką "Partner nocleginaplus.pl" oraz zamieszczając prezentację Twojego obiektu na stronie głównej w sekcji "Partnerzy nocleginaplus.pl". W sekcji tej będzie rotacyjnie wyświetlanych 5 naszych partnerów.
 
Oto korzyści które osiągniesz zostając naszym Partnerem:
-Prezentacja obiektu na stronie głównej nocleginaplus.pl.
-Dodatkowy link do strony domowej
-Wyróznienie w ofertach Twojego miasta/powiatu
 
 
 Dzięki temu dostajecie Państwo możliwość bezpośredniego wpływania na pozycje w wynikach wyszukiwarki miasto/powiat serwisu Nocleginaplus.pl, wyróżnisz swój obiekt , co spowoduje większą ilość zapytań.
 
Warunki uczestnictwa:
 
Baner otrzymasz od nas w postaci specjalnie wygenerowanego dla Ciebie kodu, który w niezmienionej formie musisz wkleić w dowolnie wybranym miejscu na głównej stronie Twojego obiektu. Baner oprócz tego, że informuje o uczestnictwie w programie partnerskim, linkuje także z Twoją prezentacją na nocleginaplus.pl.
Do momentu kiedy baner wygenerowany przez pobrany kod będzie wyświetlany na głównej stronie Twojego obiektu, będziesz posiadał status "Partnera nocleginaplus.pl"

zobacz wszystkie aktualności

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.