OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Spytkowice

ZOBACZ NA MAPIE

Atrakcje w Spytkowicach

Spytkowice noclegi

Nie może Cię zabraknąć właśnie w tej miejscowości turystycznej. Malownicza wieś, którą możemy znaleźć w niedalekiej odległości od rzeki Skawy ukazuje nam swój urok na różne sposoby. Większa część tego terenu to tereny górzyste. Dzięki takiemu połączeniu przepięknej natury i górzystych terenów, miejscowość ta co raz częściej wybierana jest przez turystów. Baza noclegowa w tej wiosce jest dosyć znacznie rozwinięta, dlatego też nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca noclegowego dla siebie. Warto zabrać ze sobą rowery, ponieważ tutejsze ścieżki rowerowe są bardzo dobrze oznakowane. Jedną z atrakcji turystycznych tej miejscowości jest kościół wykonany z drzewa świerkowego i modrzewiowego, którego początki powstania datuję się na wiek XVIII. Oprócz tego możemy znaleźć tutaj także liczne wiejskie karczmy. Dodatkową atrakcją dla turystów, którzy będą chcieli spędzić tutaj swój urlop będzie również umieszczony pamiątkowy krzyż, który jest symbolem wydarzeń z roku 1939.
 

Noclegi Spytkowice

 wyjątkowa możliwość zakwaterowania na Podhalu. Obszerny wybór noclegów – apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele oraz pensjonaty. Doskonale dopasowane do oczekiwań wymagających turystów szukających noclegu w Spytkowicach. 
 

Szukam noclegu na Podhalu

Jeżeli nie możesz znaleźć noclegu, możesz dać ogłoszenie, na adres mailowy otrzymasz odpowiedzi od obiektów noclegowych, które spełniają Twoje kryteria i mają wolne miejsca w wybranym przez Ciebie terminie.


Noclegi na Granicy

Cena: 40 zł

Typ: Domki do wynajęcia
Lokalizacja: Spytkowice
Ilość pokoi: 11

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.20/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 154 zł
Przybliżona liczba ofert: 1

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.