OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Maniowy

ZOBACZ NA MAPIE

Atrakcje w Maniowach

Maniowy noclegi

ManiowyManiowy to wioska, którą znajdziemy na mapach w południowej części Polski. Wieś ta jest dosyć młodą wsią, ponieważ stara wersja tej miejscowości zniknęła po prostu z map. Budowa Zbiornika Czorsztyńskiego spowodowała konieczność zatopienia tej wioski. Wody rozdzielające pasmo Pienin Spiskich od Czorsztyńskich i stoków gorczańskiego pasma Lubania rozciągają się od zapory pod zamkiem w Niedzicy po okolice Dębna. Wokół jeziora znajdują się liczne miejsca do wypoczynku i wędkowania, a w rejsy wypływają statki spacerowe. Dzisiejsze Maniowy nie przypominają swojej poprzedniczki. Dobrze rozwinięta baza turystyczna przyciąga w to miejsce sporo turystów. Również tutaj możemy znaleźć kościół, który znajduje się w pobliżu jeziora. Dla osób, które uwielbiają uprawiać sporty wodne, miejscowość ta będzie idealnym wyborem na letnie spędzenie swojego wolnego czasu.
 

noclegi Maniowy

– wyjątkowa możliwość zakwaterowania w Pieninach. Obszerny wybór noclegów – apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele oraz pensjonaty. Doskonale dopasowane do oczekiwań wymagających turystów szukających noclegu w Maniowach.
 

Szukam noclegu w Maniowach

Jeżeli nie możesz znaleźć noclegu, możesz dać ogłoszenie, na adres mailowy otrzymasz odpowiedzi od obiektów noclegowych, które spełniają Twoje kryteria i mają wolne miejsca w wybranym przez Ciebie terminie.


Domek turystyczny w Maniowach

Cena: 150 zł

Typ: Domki kempingowe
Lokalizacja: Maniowy
Ilość pokoi: 2

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.50/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 175 zł
Przybliżona liczba ofert: 1

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.