OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Nowy Targ

ZOBACZ NA MAPIE

Atrakcje w Nowym Targu

noclegi Nowy Targ 

Nowy Targ to miejscowość, o której pewnie nie jeden z Was słyszał. Jest to miasteczko, które położone jest w południowej części Polski. Jest to dokładnie siedziba powiatu nowotarskiego. To właśnie to miasteczko jest głównym ośrodkiem, w którym odbywa się handel, komunikacja i przemysł. Ciekawostką na temat tej miejscowości jest to, że kiedyś miejscowość ta była główną stolicą całego Podhala. Położenie Nowego Targu pomiędzy Białym Dunajcem i Czarnym Dunajcem pozwoliło miejscowości tej, do posiadania niesamowitych widoków na góry. Miasto to może poszczycić się powstającym właśnie tutaj rzeką Dunajec. Pierwszą, główną atrakcją tego miejsca jest to, że to właśnie tutaj możemy skorzystać z tak zwanego spływu Dunajcem. Tego typu atrakcja jest jedną z najbardziej znanych w całej Polsce, nawet i w całej Europie. Miasto to doskonale przystosowało się do coraz to większego napływu turystów z całej Polski i nie tylko. Bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa, pozwala na przyjmowanie gości do pokoi, w których standard jest na wysokim poziomie, a to wszystko za w miarę przystępną cenę. Jak wiadomo, Nowy Targ to miejscowość, która jest bardzo bogata pod względem turystycznym. Stąd można udać się na górę Turbacz, która sięga aż 1314 metrów nad poziomem morza. Oczywiście dla miłośników jezior nie zabraknie również atrakcji. W niedalekiej odległości od Nowego Targu znajdziemy Jezioro Czorsztyńskie, które każdy turysta będący w Nowym Targu powinien zobaczyć. Dobre położenie tej miejscowości pozwala na widok dwóch pasm górskich – z zachodu mamy widok na masyw Babiej Góry, natomiast na południe możemy podziwiać  przepiękne Tatry, których widok z tego miejsca po prostu robi niesamowite wrażenie. Dla miłośników przyrody nie zabraknie również atrakcji, ponieważ w pobliżu Nowego Targu możemy znaleźć aż 4 Parki Narodowe (Gorczański, Tatrzański, Babiogórski,Pieniński). Podczas okresu zimowego turyści również nie będą się nudzić, ponieważ baza wyciągów narciarskich i tras zjazdowych jest bardzo dobrze rozbudowana.
 

Nowy Targ noclegi

 wyjątkowa możliwość zakwaterowania w stolicy Podhala. Obszerny wybór noclegów, apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele oraz pensjonaty. Doskonale dopasowane do oczekiwań wymagających turystów szukających noclegu w Nowym Targu.
 

Szukam noclegu w Nowym Targu

Jeżeli nie możesz znaleźć noclegu, możesz dać ogłoszenie, na adres mailowy otrzymasz odpowiedzi od obiektów noclegowych, które spełniają Twoje kryteria i mają wolne miejsca w wybranym przez Ciebie terminie.


Oberża Pod Różą

Cena: 0 zł

Typ: Hotel
Lokalizacja: Nowy Targ
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place

Zajazd Skalny Dworek

Cena: 0 zł

Typ: Hotel
Lokalizacja: Nowy Targ
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.80/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 129 zł
Przybliżona liczba ofert: 2

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.