OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Mizerna

ZOBACZ NA MAPIE

Atrakcje w Mizernej

noclegi Mizerna 

MizernaMizerna to malutka wieść, którą można znaleźć w powiecie nowotarskim. Należy ona do gminy Czorsztyn, dlatego też możemy podziewać się dosyć ciekawych atrakcji, ze względu bliskości Jeziora Czorsztyńskiego. Skąd nazwa tej miejscowości ? Przecież aż taka „mizerna” to ona nie jest... Wracając jednak do tematu atrakcji. Czy jest tutaj możliwość zwiedzania prawdziwych zabytków ? Na sam początek możemy zobaczyć np. kapliczkę Marki Bożej Różańcowej, która została wybudowana 20 lat temu. Wieś ta posiada własny cmentarz. Oczywiście nie jest to żadna atrakcja, jednakże warto o tym wspomnieć, ponieważ miejscowości tej wielkości zazwyczaj dzielą cmentarze z innymi miejscowościami. Niby taka mała wioska, a jednak aspekty turystyczne posiada. Mieszkańcy Mizernej postawili tutaj na agroturystykę, dlatego też to właśnie tutaj znajdziemy pokoje do wynajęcia w dosyć niskich cenach. Po powstaniu sztucznego zbiornika, miejscowość ta również rozkwitła. Powstały tutaj dwie przystanie wodne, w których każdy turysta może wypożyczyć sprzęt wodny. W Mizernej znajdziemy sztuczne kąpielisko, które zostało stworzone poprzez zbudowanie tamy na miejscowym potoku.
 

Mizerna noclegi

– wyjątkowa możliwość zakwaterowania w Pieninach. Obszerny wybór noclegów – apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele oraz pensjonaty. Doskonale dopasowane do oczekiwań wymagających turystów szukających noclegu w Mizernej.
 

Szukam noclegu w Pieninach

Jeżeli nie możesz znaleźć noclegu, możesz dać ogłoszenie, na adres mailowy otrzymasz odpowiedzi od obiektów noclegowych, które spełniają Twoje kryteria i mają wolne miejsca w wybranym przez Ciebie terminie.


Pokoje Agnieszka Klag

Cena: 0 zł

Typ: Apartament
Lokalizacja: Mizerna
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.40/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 198 zł
Przybliżona liczba ofert: 1

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.