OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Kluszkowce

ZOBACZ NA MAPIE

Atrakcje w Kluszkowcach

Kluszkowce-panorama

 

Kluszkowce noclegi

Kluszkowce to miejscowość, która leży w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Miejscowość ta jest doskonałym miejscem, z którego będziemy mogli udać się pieszo w Pieniny. Doskonała baza turystyczna w Kluszkowcach pozwala na znalezienie odpowiedniego noclegu w bardzo dobrej cenie, dlatego też turyści przybywają tutaj bardzo chętnie. W niedalekiej odległości od tej miejscowości znajdziemy główną atrakcję tutejszych terenów – Jezioro Czorsztyńskie. To właśnie ono jest główną atrakcją wszystkich pobliskich miejsc. To właśnie tutaj głównie turyści spędzają swój wolny czas w towarzystwie ładnego słońca i dużego zbiornika wodnego. Dla osób, które lubią spacerować po górach, również znajdzie się coś interesującego. Liczne trasy piesze w góry potrafią zająć turystom niejedno wolne popołudnie. Nie dziwne jest to, że czas spędzony w Kluszkowcach leci bardzo szybko. Musisz tu po prostu być.
 

Kluszkowce noclegi

– wyjątkowa możliwość zakwaterowania W Pieninach. Obszerny wybór noclegów – apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele oraz pensjonaty. Doskonale dopasowane do oczekiwań wymagających turystów szukających noclegu w Kluszkowcach.
 

Szukam noclegu w Kluszkowcach

Jeżeli nie możesz znaleźć noclegu, możesz dać ogłoszenie, na adres mailowy otrzymasz odpowiedzi od obiektów noclegowych, które spełniają Twoje kryteria i mają wolne miejsca w wybranym przez Ciebie terminie.


Pensjonat Wolski Lucyna Wolska-Jandura

Cena: 80 zł

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Lokalizacja: Kluszkowce
Ilość pokoi: 20

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 2/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.60/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 130 zł
Przybliżona liczba ofert: 1

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.