OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Kraków

ZOBACZ NA MAPIE

Atrakcje w Krakowie Dla aktywnych

Kraków- Rynek Główny, Sukiennice

Kraków noclegi

Kraków -jest położony w południowej Polsce, w środkowo-północnej części województwa małopolskiego. Miasto leży nad Wisłą i na jego terenie znajdują się ujścia dopływów rzeki Wisły: Prądnika, Rudawy, Dłubni, Drwiny Długiej i Wilgi. Niezwykle kulturalną stolicą Polski jest Kraków-  jedno z największych i najliczniejszych miast Polski. To położone nad Wisłą w miejscu styku Wyżyny Mazowieckiej i Karpat w tzw. Bramie Krakowskiej miasto, sprzyja turystyce przez okrągły rok. Kraków słynie z wielu galerii, teatrów i restauracji. Ta artystyczna atmosfera powoduje, że do Krakowa zjeżdżają się turyści z całego kraju i zagranicy. Poza atrakcjami historycznymi i licznymi zabytkami, miasto to oferuje swoim turystom możliwość aktywnej rekreacji i wypoczynku. Ścieżki rowerowe, korty tenisowe czy park wspinaczkowy to wszystko czeka na nas w Krakowie. Jest miastem wyróżnionym przez UNESCO. Został wpisany na pierwszą listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego w 1978 roku. Miasto to jest dawną siedzibą królów i stanowi kolebkę narodu i kultury polskiej. 

Kraków może poszczycić się wyjątkowo pięknym zespołem urbanistycznym starówki, który posiada styl gotycko-renesansowy. Jest to miasto sprzyjające turystyce, dlatego warto się tam wybrać i podziwiać jego wyjątkowe zabytki i zapoznać się z jego atrakcjami. Na uwagę zasługują również ponadprzeciętne walory przyrodnicze i wyjątkowa architektura. To miasto kultury i sztuki o czym świadczą liczne wydarzenia kulturalne oraz ogromna liczba muzeów i teatrów. Warto również wspomnieć o operze i filharmonii. Zapraszamy więc do Krakowa, którego piękno szybko udziela się odwiedzającym. 

 

Noclegi Kraków

 wyjątkowa możliwość zakwaterowania w stolicy Małopolski. Obszerny wybór noclegów – apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele oraz pensjonaty. Doskonale dopasowane do oczekiwań wymagających turystów szukających noclegu w Krakowie.
 
Jeżeli nie możesz znaleźć noclegu, możesz dać ogłoszenie szukam noclegu w Krakowie.


Ośrodek Szkoleniowo-Żeglarski Horn

Cena: 25 zł

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Lokalizacja: Kraków
Ilość pokoi: 9

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place

Ośrodek Zielony Dół

Cena: 0 zł

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Lokalizacja: Kraków
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris

Cena: 0 zł

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Lokalizacja: Kraków
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.20/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 145 zł
Przybliżona liczba ofert: 3

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.