OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Mrzeżyno

ZOBACZ NA MAPIE

 

Mrzeżynomiejscowość nadmorska w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Trzebiatów. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim, u ujścia rzeki Regi. Miejscowość letniskowa z kąpieliskiem morskim, bazą wypoczynkowo-noclegową, wykorzystywaną w sezonie letnim, kiedy dominuje funkcja turystyczno-wypoczynkowa. Usytuowany jest tu port morski, będący jedną z baz rybołówstwa morskiego w Polsce.
Co roku latem z powodu walorów krajoznawczych i wypoczynkowych Mrzeżyno odwiedza duża liczba turystów i osób przyjeżdżających nad Morze Bałtyckie. Miejscowość specjalizuje się w przyjmowaniu określonej grupy turystów tj. określa się je jako spokojny ośrodek rozwoju turystyki rodzinnej. Walorami turystycznymi miejscowości są: położenie nad morzem, ujście rzeki, mikroklimat nadmorski, piaszczyste plaże, port morski, bory bażynowe, możliwość wędkowania.

Do atrakcji turystycznych w Mrzeżynie można zaliczyć: falochrony portowe, pomnik Zaślubin Polski z morzem, a także neoromański kościół z 1912 roku. W okresie letnim są organizowane niewielkie imprezy kulturalne, w których uczestniczą wypoczywający w miejscowości turyści. Większość imprez ma związek z nadmorskim położeniem i odbywa się w porcie bądź na mrzeżyńskiej plaży.


Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny SUS TRAVEL

Cena: 0 zł

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Lokalizacja: Mrzeżyno
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place

OW KOTWICA

Cena: 0 zł

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Lokalizacja: Mrzeżyno
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.70/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 136 zł
Przybliżona liczba ofert: 2

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.