OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Chyżne

ZOBACZ NA MAPIE

Atrakcje w Chyżnem

noclegi Chyżne 

ChyżneMiejscowość Chyżne wielu turystom będzie kojarzyć się z przejściem granicznym, ponieważ to właśnie tutaj znajduje się szlak komunikacji samochodowej pomiędzy Polską a Słowacją. Wieś tą możemy znaleźć w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim. Przynależy do gminy Jabłonka. Położenie miejscowości tej w Kotlinie Orawskiej, powoduje zachętę dla turystów, w postaci przepięknych, górskich widoków czy też wspaniałą historią tego miejsca. Chyżne posiada dosyć ciekawą historię, ponieważ do Polski została przyłączona dopiero w XX wieku, dopiero po tym, jak miało miejsce rozpad Austro-Węgier. W czasie II wojny światowej, Chyżne należało do Słowacji. Przez przystąpieniem Polski do strefy Schengen, na drodze międzynarodowej E77 tworzyły się ogromne korki, ponieważ samochody ciężarowe to właśnie w tym miejscu przekraczały granice ze Słowacją. Po przejściu do strefy Schengen granica stała się w 100 % otwarta.
 

Chyżne noclegi

– wyjątkowa możliwość zakwaterowania w Kotlinie Orawskiej. Obszerny wybór noclegów – apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele oraz pensjonaty. Doskonale dopasowane do oczekiwań wymagających turystów szukających noclegu w Chyżnem.
 

Szukam noclegu w Chyżnem

Jeżeli nie możesz znaleźć noclegu, możesz dać ogłoszenie, na adres mailowy otrzymasz odpowiedzi od obiektów noclegowych, które spełniają Twoje kryteria i mają wolne miejsca w wybranym przez Ciebie terminie.


ZAJAZD CHYŻNE

Cena: 0 zł

Typ: Hotel
Lokalizacja: Chyżne
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.50/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 151 zł
Przybliżona liczba ofert: 1

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.