OFERTY W MIEJSCOWOŚCI Chochołów

ZOBACZ NA MAPIE

Atrakcje w Chochołowie

 

noclegi Chochołów  
 
Chochołów to miejscowość, która możemy kojarzyć się nam z utworem Wyspiańskiego pt. „Wesele”. To właśnie tam autor dramatu wspomniał o występowaniu Chochoła. Chochoł to nic innego, jak stoga siana, którą okrywa się krzewy na okres zimowy. Czy miejscowość ta ma powiązanie z utworem Wyspiańskiego ? Raczej nie. Położona została w województwie małopolskim (kiedyś województwa nowosądeckie) i należy do gminy Czarny Dunajec. W czy miejscowość ta wyróżnia się na tle pozostałych wsi w tym regionie ? Główną atrakcją tej miejscowości jest to, że niemal wszystkie budynki, które znajdziemy w Chochołowie, są zbudowane w stylu góralskim. Mieszkańcy tego regionu posiadają dosyć ciekawą tradycję, która polega na myciu swojego domu z zewnątrz wodą z mydłem, tylko dwa razy w roku. W historii również dużo się działo. Miejscowość Chochołów była główną bohaterką powstania chochołowskiego, które miało miejsce w 1846 roku. 
 

Chochołów noclegi

– wyjątkowa możliwość zakwaterowania na Podtatrzu. Obszerny wybór noclegów – apartamenty, pensjonaty, kwatery prywatne, hotele oraz pensjonaty. Doskonale dopasowane do oczekiwań wymagających turystów szukających noclegu w Chochołowie. 
 

Szukam noclegu w Chochołowie

Jeżeli nie możesz znaleźć noclegu, możesz dać ogłoszenie, na adres mailowy otrzymasz odpowiedzi od obiektów noclegowych, które spełniają Twoje kryteria i mają wolne miejsca w wybranym przez Ciebie terminie.


Ośrodek Szkolno – wypoczynkowy "NA KAMIEŃCU"

Cena: 0 zł

Typ: Ośrodek wypoczynkowy
Lokalizacja: Chochołów
Ilość pokoi: 1

>> Opis szczegółowy   >> Opinie   >> Zobacz na mapie Średnia ocena: 4.0/5

place


Powyższe obiekty na mapie


Ocena turystów: 4.30/5 (na podstawie 1 ocen)
Ceny od 10 zł do 139 zł
Przybliżona liczba ofert: 1

Dodaj swój obiekt ZA DARMO - bez ukrytych kosztów, bez abonamentu, bez stałych opłat.  
Wyróżnij swój obiekt dodając go do darmowych ofert specjalnych - DODAJ ZA DARMO !
 Nocleginaplus.pl jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, oferującym nieodpłatnie pełną ofertę Twojego obiektu.