nocleginaplus.pl

Blog tematyczny z zakresu turystyki, sportu, zdrowia i lifestyle,

Lifestyle

Gdzie oglądać mecze Igi Świątek? Przegląd dostępnych opcji dla fanów tenisa

Gdzie oglądać mecze Igi Świątek? Przegląd dostępnych opcji dla fanów tenisa

Tenisistka Iga Świątek zdobyła serca fanów na całym świecie, a jej sukcesy na korcie przyciągają coraz większą uwagę. Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz obejrzeć jej mecze, to dobrze trafiłeś! W tym artykule przyjrzymy się różnym opcjom dostępnym dla fanów tenisa, którzy chcą śledzić karierę Igi Świątek. Poniżej znajdziesz informacje o dostępnych platformach, cenach oraz turniejach, które możesz oglądać.

Gdzie oglądać mecze Igi Świątek w zależności od turnieju?

Canal+ – WTA Tour

Canal+ posiada prawa transmisyjne do pokazywania kobiecego cyklu WTA Tour, co oznacza, że możemy oglądać mecze Igi Świątek w najważniejszych turniejach rangi WTA 1000, WTA 500, i innych. Kibice na antenach sportowych stacji znajdą mecze Igi Świątek m.in. z rywalizacji w turniejach w Adelajdzie, Rzymie, Madrycie, Miami, i wielu innych.

Eurosport – Australian Open, French Open, US Open

Eurosport to stacja, która posiada prawa do pokazywania trzech z czterech turniejów wielkoszlemowych, w których występuje Iga Świątek. Są to Australian Open, French Open (Roland Garros), oraz US Open. Mecze Igi Świątek w tych prestiżowych turniejach można oglądać na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Player.

Polsat Sport – Wimbledon

Wimbledon, czyli najstarszy turniej wielkoszlemowy, można oglądać na sportowych kanałach Polsatu. Mecze Igi Świątek na trawiastych kortach Wimbledonu transmitowane są zazwyczaj na antenie Polsat Sport. Część meczów w ramach turnieju pokazywana jest również w Polsacie Sport Extra. Na ten moment nie ma informacji o tym, aby mecze Igi Świątek można było oglądać w otwartym kanale Polsatu.

TVP Sport – inne turnieje

TVP Sport również transmituje niektóre turnieje, w których uczestniczy Iga Świątek. W 2022 roku było to m.in. United Cup oraz BNP Paribas Open w Warszawie. Warto sprawdzać aktualne informacje o transmisjach na stronie TVP Sport, aby być na bieżąco z możliwościami oglądania meczów Igi Świątek.

Transmisje u bukmacherów – opcja dla osób lubiących obstawiać wyniki

Iga Świątek gdzie oglądać? Niektórzy bukmacherzy udostępniają transmisje meczów tenisowych, w tym spotkań Igi Świątek, po uprzedniej rejestracji konta. Poniżej znajduje się lista przykładowych bukmacherów z transmisjami tenisa:

  • STS

  • Fortuna

  • Superbet

Aby oglądać mecze Igi Świątek u bukmacherów, wystarczy zarejestrować się na ich stronie internetowej oraz wpłacić odpowiednią kwotę na konto gracza. Następnie można korzystać z transmisji na żywo, obstawiać wyniki meczów i cieszyć się emocjami związanymi z rywalizacją Igi Świątek.

Podsumowanie 

W zależności od konkretnego turnieju oraz platformy, mecze Igi Świątek można oglądać na różnych kanałach i w różnych serwisach. Warto zwrócić uwagę na prawa transmisyjne poszczególnych stacji oraz serwisów, które mogą się zmieniać w zależności od sezonu czy konkretnej imprezy. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij